İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları kapsamında ev ilaçlama fiyatları kullanılan ilaç ve yöntemlere göre değişir. Böcekler İstanbul’da insan sağlığını tehlikeye atan canlıların başında gelirler. Böcek İlaçlama firmaları tarafından verilen fiyatlar çeşitlilik göstermekte veya çok eski yıllardan kalmış fiyatlar gösterilmektedir. Müşteri ilaçlama hizmeti almak için aradığında fiyatların eski olduğu söylenmekte ve listedekinden farklı ücretler istenmektedir. 

Ev Böcek İlaçlama Fiyatları

Evler böceklerin belki de en yoğun yaşadığı yerlerin başında gelmektedir. Evler için uygun görülen ilaçlama yöntemleri kokusuz veya jel ilaçlama yöntemleridir. Kokusuz ilaçlama diğer ilaçlama yöntemlerine nazaran daha maliyeti yüksek olmaktadır. İstanbul’da Ev böcek ilaçlama için uygun görülen 2019 güncel fiyatlar firmalar arasında küçük farkla oluşturabilir.

100 m2 alan için evde uygulanmak üzere kokusuz ilaçlama fiyatı 120 ile 150 TL arasındadır. 100 müzeri alanlar için haşere yoğunluğuna göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Ev İlaçlama hizmeti uzman ve kaliteli ilaçlar kullanan firmalara yaptırılmalıdır. Uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veren İstanbul Atasoy Böcek İlaçlama Şirketi yaptığı uygulama da % 100 e yakın uygulama başarısı sağlamıştır.

İstanbul Pire İlaçlama Fiyatları

Pireler İstanbul’da mücadelesi en zor haşere türüdür. Mücadelesini zorlaştıran en önemli unsur bu haşerenin çabuk üremesidir. Genellikle 2 veya 3 uygulamada pire sorunu çözülmektedir. İlk ilaçlamaya ücret alan firmalar ikinci hatta üçüncü ilaçlama içinde ücret talep etmektedir. Batı ilaçlama ilk uygulama da pire sorununu çözmeyi garanti etmektedir. İlk uygulama da çözülemeyen sorunlar için düzeltici hizmet verilmekte ve bu hizmetler için ekstra ücret talep edilmemektedir.

İstanbul genelinde pirenin yoğunluğu ve uygulama yapılacak alanın durumuna göre değişen fiyatlar ortalama olarak şöyledir: 100 mye kadar olan alanlarda uygun görülen pire ilaçlama fiyatı 120 ile 150 TL arasındadır. Uygulama da genellikle kokulu ilaçlama uygulanmakta olup evler için kokusuz isteyen müşterilere de kokusuz uygulama hizmeti verilmektedir.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare insan sağlığını son derece ciddi etkileyen haşeredir. Mücadelesi uzun süreli olan fareler birlikte yaşamayı seven ve oldukça hızlı üreyen canlılardır. İlaçlama yöntemleri genellikle istasyon ve yemleme şeklinde olmaktadır. Alanın büyüklüğü ve uygulama yöntemi ile beraber fiyatlarda değişmektedir. Fakat buna rağmen ortalama bir popülasyonun bulunduğu 100 m2lik alan için yapılacak mücadelenin 120-150 TL arasında bir maliyeti olmaktadır.

Fareler için ortama bırakılan istasyonların içerisine konulan yemler yoğunluğa göre 15 ile 25 gün arasında değiştirilmektedir. Değiştirilen bu yemlerin fiyatları bırakılan yeme göre değişir. Fareler insanlar gibi memeli sınıfında yer alan canlılar oldukları için yapılacak uygulama kesinlikle uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde fareler için yapılacak her türlü zehirleme işlemi insanlar üzerinde de etki etmektedir.

Akrep İlaçlama Fiyatları

Akrepler yaz aylarında genellikle eski evlerde sıkça rastlanılan haşerelerdir. İnsanları sokma sureti ile zehirleyip zarar vermektedirler. Akrepler çok iyi saklanan canlılar oldukları için mücadele edilmeleri oldukça zordur. Akrep için uygun görülen ilaçlama yöntemi sıvı ve kokulu ilaçlama yöntemidir. Ortalama akrep yoğunluğuna sahip bir kapalı alanda akrep ilaçlama fiyatı 100 miçin 120 ile 200 TL arasında değişmektedir.

Akreplere karşı çoğu ilaçlama firması tarafından uygulanan yapışkanlı tuzaklar ile mücadele yöntemleri oldukça eski ve etkisiz kalmaktadırlar. İstanbul ilaçlama firmamız   akrep ilaçlama alanında en modern sıvı ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. Gönül rahatlığı ile İstanbul’da tercih edebilirsiniz.

Hamamböceği İlaçlama Ücretleri

Hamam böcekleri ile ilgili internette dolaşan birçok bilgi ve tanıtım videosu yer almakta ve bu kaynakların büyük bir oranı gerçektir. Hamam böceklerinin kafaları olmadan yaşayıp açlıktan öldükleri, bir birilerini yiyen yamyam canlılar oldukları tamamen doğrudur. Böyle bir haşereye birde inanılmaz bir üreme özelliği eklendiğinde ortaya mücadelesi gerçekten zor bir haşere çıkmaktadır. Mücadelesi bu denli zor olmak ile birlikte çok etkili ve sonuç veren ilaçlar ile hamamböcekleri %100 e yakın temizlenmektedir.

İstanbul genelindeki birçok firma tarafından jel ve sıvı kokusuz ilaçlama olmak üzere iki çeşit uygulama yöntemi kullanılmaktadır. Jel ilaçlama için uygun görülen kapalı alanda 100 metrekarelik ilaçlama ücreti 120 ile 150 TL arasındadır. Hamam böcekleri bir gece de 5 km yol gidebilir. Bu nedenle komşuda olan bir hamam böceğinin size bir gece de gelmesi an meselesidir. Jel İlaçlama yöntemi son derece modern ve temizdir. Aynı zamanda oldukça da etkilidir.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahtakurusu insan cildinde tahribata yol açan bir canlıdır. Bir sabah uyandığınızda vücudunuz da kızarıklık ve şiddetli kaşıntı görüyorsanız eviniz veya iş yeriniz tahtakurularının istilasına uğrama olma ihtimali oldukça yüksektir. Temiz olmayan ortamlarda sıklıkla bulunan bu canlılar hemen hemen her yerdedirler.

Tahtakurusu temiz olan ama eski gazete ve ahşam eski dolapların olduğu bir ortam da kolaylıkla üreyebilme yeteneğine sahiptirler. 100 metrekare kapalı alan için uygun görülen tahtakurusu ilaçlama fiyatı 120 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. İlaçlama fiyatlarındaki bu değişiklik haşere yoğunluğu ve uygulama yöntemine göre değişmektedir. Yatakların içerisinde beliren tahtakuruları hemen hemen her ortamda yaşama adaptasyonuna sahip canlılardır.

Apartman  Bina İlaçlama Fiyatları

Apartmanların ortak alanlarında problem çıkaran haşere türleri oldukça fazladır. Merdiven boşlukları, kömürlükler, çatı araları vb. yerler her türlü haşerenin yaşamasına uygun alanlardır. Apartman sakinleri ortak alanlardaki bu haşerelerin evlerine girmemesi için düzenli olarak binanın komple ilaçlanması gerekmektedir.

İstanbul standartlarında her katında 4 daire bulunan 5 katlı bir binanın ilaçlama ücreti 300 ile 500 TL arasında değişmektedir. İlaçlanacak alanlar içerisine tek tek daireler dâhil değildir. Merdivenler, kömürlük, merdiven boşlukları ve çatı fiyata dahildir. Apartman çatılarına yuva yapan güvercinlerin oluşturduğu pireler ve kömürlükte yaşayan fareler en çok mücadele verdiğimiz haşerelerdir.

İş Yeri Böcek İlaçlama Fiyatları

İş yerleri insanların zamanının büyük bölümünü geçirdiği alanlardır. Bu yüzden bu alanların temizliği son derece önemlidir. İş yerlerinde fareler, pireler, hamam böcekleri, sinekler vb. birçok haşere türü bulunmaktadır. Bu haşere türlerine karşı uygulanacak etkili yöntemler ve iş yerinin durumuna göre fiyatları da farklılık göstermektedir.

Örneğin ofis ilaçlaması ile otopark ilaçlamanın fiyatları ve mücadele yöntemleri arasında oldukça fark vardır. İstanbul’da bulunan ilaçlama firmaları her çalışma alanına farklı uygulama yapmak zorundadır. Bu zorunluluk uygulamanın başarısı için olmazsa olmazdır. Ortalama haşere yoğunluğu bulunan bir ofis için 100 m2 alanda istenen ücret 120 TL ile 180 TL arasındadır. İlaçlama servisi için atasoy ilaçlamayı arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir