Kategori: Hizmet Alanlarımız

 
İşyeri ilaçlama
+

İşyeri ilaçlama

İşyeri ilaçlama uygulamaları çalışma alanlarınızdaki haşere ve kemirgen problemlerinizde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İşyerlerinde en çok karşılaştığımız haşere türleri hamam böceği, fare, akrep, pire vb. haşere ve böceklerdir. Atasoy ilaçlama İstanbul genelinde tüm ilçelere uzman ekipleri profesyonel ekipmanları ile 7 gün 24 saat hızlı ekonomik garantili işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir.

Çalışma ortamları insan yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği alanları kapsamaktadır. Dolayısıyla geniş bir zaman dilimini iş yerlerinde harcıyor olmak, bu alanların sağlık açısından hijyenik olması gerektiğini göstermektedir. Ancak çalışma alanlarında genel temizlik her ne kadar yapılıyor olsa da kemirgen ve sürüngen haşerelerin var oluşu ortama bakteri yaymalarına ve sağlığı ciddi boyutta tehlikeye atmalarına yol açmaktadır.

Bundan ötürü her Şirket Ofis İşyeri İlaçlama hizmeti almak ve iş sahasını her çeşit haşereye karşı korunaklı hale getirmesi gereklidir. Ancak yapılacak olan ilaçlama uygulamasında gelişi güzel belli bölgelere ilaç sıkılması ve ilaçlama tamamlandı denmesi tabi ki amatör bir firmanın işlemini içerir.

Ofis İlaçlama

Uzman ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan bir ilaçlama firması hizmet öncesinde ilaçlama yapılacak olan alana keşif personeli gönderir ve işyeriniz detaylı şekilde incelenip nasıl bir ilaçlama yapılacağı analiz edilir. Bu işleminin nedeni ise haşere türüne göre ilaçlama yapılması gerektiğindendir. İşletmelerde en sık rastlanan haşerelerden biri hamam böceğidir.

Normalde insana zararı yoktur fakat yaydığı bakteri ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir diğer haşere türü ise faredir ve özellikle üretim yapılan alanlarda çok sık görülür. Bu canlı hem büyük ölçüde bakteri yaymakta olup, hem de kemirgen olmasından ötürü maddi kayba da sebep olmaktadır. Yeryüzünde birçok haşere çeşidi vardır ve bu iki çeşidinde olduğu gibi diğerlerinde de farklı ilaçlar kullanılması gereklidir.

Ayrıca Ofis İlaçlama yapılacağı zaman ofisnizin nasıl bir ilaca maruz kalacağının bilgisini almanız gerekir. Çünkü birçok ilaçlama firmasının kullandığı haşere giderici ilaçların yapısında kanserojen madde vardır ve birçoğu uygulandığı zaman insan sağlığını tehdit ettiği gibi uzun süre uygulama alanında kalan tortularından ötürü tehdit etmeye de devam etmektedir. Pire ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama değişik ilaçlar ile yapılır.

spreyli böcek ilaçlama
+

Spreyli böcek ilaçlama

Spreyli böcek ilaçlama daha çok açık alanlar ve daire içlerinde uygulanır. Bir diğer teknolojik ilaçlama yöntemi de sprey ev ev ilaçlama olarak bilinir. Bu yöntemde adıyla anlaşıldığı gibi spreyler ile püskürtme yapılır. Açık alanlarda ve kapalı alanlarda bu ilaçlama yöntemi yapılabilir. Genel olarak bakacak olursak açık alanlarda daha fazla kullanılır. Çünkü her zaman açık alanda daha fazla haşere grubu yer almaktadır.

Bu nedenle sprey püskürtmesi tüm alanlara nüfus edebilir. Etrafta ilaç görüntüsü vermeden su kabarcıkları şeklini alır. Buna dokunan tüm haşere grupları birbirini öldürmeye başlar ve istenilen kalıcılık elde edilebilir. Bazı ilaçlar ve yöntemler belli haşere grubuna etki edebilir. Sprey ilaçlama yönteminde ise uçan haşerelere, sürüngen haşerelere, akarlar, görülmeyen canlılara direk temas etme özelliği vardır.

Sprey İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bunu iyi anlamak gerekir. Aynı zamanda ilaçlama firmamızın sprey ilaçlamasında kullandığı ilaçlar kaliteli, markalı ve birinci sınıf ilaçlardır. Sizde bu yöntemi etrafınızdaki zararlı haşerelere uygulatmak istiyorsanız haşere ilaçlama firmamız ile görüşerek kısa sürede bu hizmetten yararlanabilirsiniz. böylelikle kalıcı, etkili, sağlıklı, hijyenik, zararsız bir ortam oluşturmuş olursunuz. Aynı zamanda bu hizmetler alınmaz ise taşıyıcı hastalıklara maruz kalabilirsiniz.

Bu hastalıklarda kısa sürede bulaşıcı hastalıklara dönüşür ve halkın sağlığı tehdit eder. Tüm bunları yaptırmak ve yapmak sizin elinizdedir. Bu nedenle sprey ilaçlama yöntemini firmamız düşük maliyet ile ilaçlama yapmaktadır. Sprey ilaçlama yararlı mıdır? Tüm bunlardan sizde yararlanabilirsiniz. Aksi takdirde birçok olumsuzluklar oluşabilir. İlaçlama firmamızda güven, kalite, profesyonellik, yasallık bulunmaktadır. Diğer firmalar ise bazı yöntemlerini hem teknolojik açıdan uygulamaz.

Spreyli İlaçlama Sağlıklıdır

Hem de kalitesiz ilaçlama ile ilaçlamalarda kalıcılık düşük seviyede olabilir. Eğer sizde tüm bunları yaşamak ve denemek istemiyorsanız direk ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. Sprey ilaçlama her aşamada kesin sonuçlar verdiği için müşterilerimiz bu yöntemi firmamızdan rahatlıkla talep etmektedir. Sizde sprey ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız ilaçlama firmamıza hemen başvurabilirsiniz. Atasoy ilaçlama spreyli böcek ilaçlama ile sizlerin haşere şikayetlerinize çözüm sunmaktadır. Böcekler ile mücadele bilinçli ekiplerin işidir.

Ev İlaçlama
+

Ev İlaçlama

Sıcak yaz dönemleri ile tüm böcek çeşitleri etrafa dağılarak yiyecek ve üreme ihtiyaçlarını karşılamak durumundadır. Doğal olarak yeşil alanlarda ve binaların zemin katlarında üremeye başlayan haşereler zaman içinde evlere açık buldukları alanlardan girerek yumurta bırakır ve hızla çoğalırlar. Haşerelerin ortamdaki yoğunluğunun sona erdirilmesi için etkili ilaçlama teknikleri ve kaliteli haşere ilaçları kullanılması gerekir.

Pek çok insan yaşadıkları böcek sorunları sonrası evde ilaçlama yaptırma yoluna gider. Ancak bu geç kalınmış bir durum olup böceklerin mekanda yuvalanması ve ciddi üreme aşamasına gelmesinde yapılan yanlış bir tutumdur. Ev ilaçlama ne zaman yaptırılmalı? en doğru böcek ilaçlama zamanı ne zaman? diye merak edenlerin bilmesi gereken her yıl düzenli olarak ev ve apartmanlarda önleyici haşere ilaçlama yaptırmalarının gerektiğidir.

Zararlı Böceklerin Evlerden Arındırılması

Zaralı her türlü böcek ve haşere ile mücadele için uzmanlaşmış Ev ilaçlama firmaları yaşam alanlarına musallat olan her çeşit yürüyen ve uçan haşerenin önlenmesinde ilk sırada gelir. Haşerelerin büyük çoğunluğu otopark, apartman, sığınak, depo, ev gibi kapalı alanlarda yaşamaya elverişli yapıları ile insanlar için hastalık nedeni olurlar.

Akrep, kertenkele, çiyan, kırkayak, yılan gibi zararlı canlılar yeşil ve serin ortamında bulunması gereken canlılar iken, açık buldukları yerlerden yaşam alanlarına girerler. Bu nedenle yılda hiç olmazsa bir defa bahar aylarında önleyici böcek ilaçlama servisi almak olası zararlı tehditlerinin bertaraf edilmesinde büyük önem taşır.

Ev ilaçlama hizmetleri sadece haşere ve böcek görülünce yapılan bir işlem olmayıp asıl hedef önleyici ve düzenli aralıklar halinde ev ilaçlama yaptırılarak haşeresiz bir yaşam sürmenizi sağlamak olmalıdır.

Ev İlaçlaması Hangi Böcekler İçin Yapılır?

Evlerde görülen haşerelerin, insan hayatı üzerinde ciddi olumsuzluklar oluşturduğu bilinen bir durumdur. Bireysel önlemler, temizlik ve hijyen gibi bazı tedbirler böceklerin üremesini yavaşlatır ancak tam olarak önleyemez. Amatör çaba ve ilaçlama ile evdeki böcekler yok edilemez. Bazı haşereler pis, karanlık ve nemli alanda görüldüğü gibi temiz alanlarda da ortaya çıkar.

Gümüş böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, mayt, mite, toz böceği, tahta kurusu, sinek, pire, uyuz böceği, fare, kırkayak, kulağa kaçan, güve gibi zararlı böcekler en fazla ev ilaçlama hizmeti alınmasına yol açan böcekler arasında yer alır. Ev ilaçlaması yapılan böcekler için farklı ilaçlama yöntemleri ve değişik içerikte böcek ilaçları kullanılarak uygulama yapılmaktadır.

Zor ölen bazı böcekler için sisleme yöntem, hamam böceği gümüş böceği ve karıncalar için jel böcek ilacı, ve diğer haşereler için kokusuz ilaçlama yapılabilir. Evlerde en fazla böcek ve haşere şikayeti yaz aylarında yaşanır. Havaların ısınması ile birlikte sıkça görülen haşereler, pire, hamam böceği türleri, karınca, sinek, arı, ve kertenkeledir. Nemli alanlar ve gıda atıkları böcekleri tetikleyen öneme sahiptir.

Böcekler İstenmeyen Canlılardır

İstilacı haşere türleri, yaz mevsimlerinde her tarafa kolaylıkla yayılarak insan sağlığına ciddi tehdit oluştururlar. Bu nedenle ev ilaçlama hizmetleri, yaz aylarında giderek artar ve her alanda böcek ilaçlama talebi oluşur. Kış ile birlikte, tarla faresi, ev faresi, lağım faresi gibi kemirgenler evlerde huzursuzluk nedeni olur.

Kemirgen ve farelerin yanı sıra; tahta kurusu, toz akarı, beyaz nem böceği gibi parazitler de hem sıcak hem de soğuk havalarda evleri istila ederek sorun olurlar. Böceklerin yaşam alanlarından sökülüp atılmasında ev ilaçlama bilinçli yöntem ve teknikler kullanılarak yapılmalıdır. Bireysel yollar ile böceklerden kurtulmak mümkün değildir.

Ev ilaçlama Nasıl Yapılır?

Ev içinde görülen haşereleri ortadan kaldırıp sağlıklı ortam sağlanması için kokulu, kokusuz, ve jel ilaçlama seçenekleri kullanılarak ruhsatlı haşere ilaçları tercih edilmelidir. Evdeki haşere türünün tespiti ile en uygun yöntem ve haşere ilacı kullanılmalıdır. İlaçlama tekniği profesyonel ev ilaçlama şirketleri tarafından bilinçli olarak yapılmalıdır. Bilinçli ve uzman ekipler tarafından yapılan uygulamalar, başarılı sonuçlar verecek ve haşerelerin tamamen mekandan arındırılmasında etkili olur.

Haşerelere ve kemirgenlere karşı istasyon, fare zehiri, sıvı, jel ya da diğer formlardaki özel ilaçlar kullanılarak ev ilaçlama yapılmalı her haşere gurubuna özel sıvı ve jel ilaçlar kullanılmalıdır. Dilerseniz ev ilaçlama nasıl yapılır kısaca değinelim. 1 Sıvı ilaçlama Ev ilaçlama ve bahçe ilaçlama gibi ortamların böceklerden arındırılmasında en sık tercih edilen yöntemlerin başında sıvı ilaç ve ilaçlama şeklinin kullanımı gelir.

Sıvı içerikli böcek ilaçları püskürtme ya da buharlama teknikleri ile uygulanan ilaçlar olup kapalı mekanlar ile açık mekanlar için doğru uygulama yapılması başarılı bir haşere müğcadelesinin temel kuralıdır. Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama apartman ilaçlama, otel ilaçlama, bahçe ilaçlama, ev ilaçlama gibi alanlarda mekanın durumu ve özellikleri iyi bilinerek yapılması gereken bir uygulamadır.

Ev İlaçlama Yöntemleri

Açık alanlar için kokulu böcek ilaçları daha yararlı iken sürekli açık alanlar ve insan yoğunluğu olan mekanlarda kokusuz ilaçlama yapılması zorunludur. Sisleme ilaçlama tekniği ile yapılan uygulamalarda, evin en az iki saat kapalı tutulması ve yeterli oranda havalandırılması şarttır. İlaçlama öncesi ve ilaçlama sonrasında neler yapılacağı tam olarak bilinmeden dumanlı böcek ilaçlama yaptırmak olası sorunlara neden olabilir.

Bu nedenle sisleme ev ilaçlama ancak profesyonel ilaçlama şirketlerine yaptırılmalıdır. Püskürtme tekniği ile yapılan sıvı ilaçlama evin kenar ve köşelerine yapılır. Kokusuz ilaç ile yapılan uygulama sonrası ortamın uzun süre kapatılmasına gerek olmayıp, uygulama yapıldıktan 20 dakika kadar sonra eve girilmesinde sakınca yoktur. Ev ilaçlama; sıvı uygulamalarda kokulu ya da kokusuz olarak da yapılabilir. Önemli olan haşere çeşidinin belirlenip uygun yöntem seçilmesidir.

Haşere mücadelesi böcek ilaçlama firmalarınca kapalı mekanlarda kullanılan ilaçların; bebeklere ve evcil hayvanlara zarar vermemesi için, yapılması gerekenler müşteriye iletilir. Gerekli önlemler alınarak mekanda ilaçlama servisi verilir. Ev ilaçlama için kullanılan ilaçların; evdeki eşyalara zarar vermeyecek niteliğe sahip olması şarttır. Ayrıca gıda maddelerinin uygulama öncesinde hava almayacak biçimde kapatılması ilacın ciltte tahriş yapmasını önleyecek gerekli tedbirlerin alınması müşteriye tam olarak anlatılmalıdır.

Sağlıklı Yeni Nesil Yöntem

Jel ilaçlama Yeni nesil böcek ilacı olarak bilinen bu yöntem, evdeki haşereler ile mücadele için en sık kullanılan ilaçlama türüdür. jel ilaçlama yalnızca hamam böceği türleri, karıncalar, ve gümüş böcekleri üzerinde etkili olan bir böcek yemidir. Kakalak, alman hamam böceği, kara fatma gibi böcekler ile mücadele için evde jel uygulama tekniği sıklıkla yapılır ve insanla için hiç bir yan etkisi yoktur.

Jel ilacın uygulanması sırasında, evin boşaltılmasına, ön hazırlık yapılmasına gerek olmadığı gibi, gıda maddeleri için önlem alınması gerekmeyip ilaçlama sonrası temizlik yapılmamaktadır. Jel böcek ilaçlama ile yapılacak uygulamalarda, profesyonel ev ilaçlama firmaları tercih edilmeli, hamam böceklerinin doğru oranda yapılan ilaç sonrası imha edilmeleri sağlanmalıdır.

Hamam böcekleri ile mücadele için kullanılan jel ilaçlar bu haşerelerin eve girişine karşı önlem almak içinde uygulanmaktadır. Kullanılacak ilaçların kalitesi ve doğru oranda uygulanması başarılı bir ev ilaçlama için şarttır. Yeni nesil ev ilaçlama yöntemleri içinde jel böcek ilaçlaması oldukça sağlıklı ve etkilidir. Ancak her böcek için kullanılmaz.

Hastane İlaçlama
+

Hastane İlaçlama

Hastaneler 24 saat boyunca sürekli hizmet veren yerlerdir. Hastane ilaçlama sağlık için zorunluluktur. Bu yerlere böceklerin girip yerleşmesi ve kısa zaman içinde çoğalmaları  kaçınılmaz   bir    durumdur.  hastanelerin  mutfak  ve yemekhane bölümlerinde daha çok görülür. Önlem alınmadığı zaman kısa süre içinde böceklerin tüm odalara geçtikleri görülür.

Hastanede yatalak  hastalar bulunduğu   için bu hastalarında  ilaçlama esnasında dışarıya çıkma imkanı olmadığından dolayı hastane ilaçlama mutlaka kokusuz ve insan sağlığına zararsız bir formülasyona sahip ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır. Atasoy hastane ilaçlama şirketi olarak hastane ilaçlama işlerinde tamamen kokusu olmayan ilaçlar kullanmaktayız. Bu ilaçlama esnasında kesinlikle ilaçlanan yeri terk etmeye boşaltmaya gerek yoktur.

Böcekler Nerelerden Gelir?

Sürekli dışarıdan Mutfağa paket veya Kasa içlerinde yiyecek malzemelerinin gelmesi bunların aralarında böcek yumurtaları veya
böceklerin gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Önlem alınmadığı zaman kısa süre içinde böceklerin tüm odalara geçtikleri görülür. Temizlik ile hijyen ayrı kavramlardır. Temizlik ,kalıcı kir toz ve pislikleri temizlemek anlamına gelir.

Buda yüzeysel olarak temizlik yapılarak çözülür. Hijyen demek ortamda bulunan mikrop, bakteri, ve hastalık yapıcı organizmaların yok edilmesidir. Her gün temizlenen ameliyathaneler bile  ameliyattan önce hidrojen peroksit ile dezenfekte edilir. Ortamın ne derece hijyen olduğu
mikrobiyolojik ölçümler ile anlaşılır. Hastane gibi alanlar en ufak hatayı kaldırmayacak şekilde hijyenik tutulmak zorundadır.

Hastane İlaçlama Servisi

Hastaneler sürekli çalışan hizmet alanlarıdır. Bu alanlarda giriş çıkışın oldukça fazla olduğu alanlardır. Haşere ve kemirgenler bu alanlara da kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre de de çoğalırlar. Bu gibi alanlarda özellikle mutfak ve yemekhane bölümlerin de böcek ve fare ye rastlanılır. Bu alanlarda önlem alınmaması durumunda hastane ya da sağlık kuruluşunun diğer alanlarına da bu böcek ve kemirgenler yayılır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür sağlık kuruluşları sürekli faaliyet gösterirler. Bu tür yerler böcek ilaçlaması ya da kemirgen ilaçlaması sırasında terk edilemez. Bu alanlara şirket olarak tamamen kokusuz böcek ve fare ilaçlaması yapmaktayız. İlaçlama işlemi yapılırken alan kesinlikle terk edilmez. Böcek ilaçlaması için ya jel uygulaması ya da kokusuz sıvı uygulama kullanılır.

Ev İlaçlama
+

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama insanların toplu olarak yaşadığı ev ve binalardan böceklerin ilaçlanıp yok edilebilmesi için önemlidir. İlaçlama  yaptırmayı düşünen kişilerin en fazla aradıkları  kelime ev böcek ilaçlama fiyatları dır. Buda böcek ilaçlama işleminde kullanılan böcek ilaçları ve böcek şikayeti durumunun en ekonomik olarak nasıl çözümleneceği anlamına gelmektedir.

Böcek ilaçlama ve ev ilaçlama fiyatları kişinin bütçesini sarsmadan yaşam alanlarında meydana gelen zararlı ve  tiksindirici haşere yok etme tekniklerini kullanıp haşereleri ortadan kaldırma amaçlıdır.Bunun önemli sebeplerinden biride daha önceleri bir kaç defa ilaçlama servisi çağrılmasına rağmen yeterli  neticeyi alamayan kişilerin bu seferde değişik ilaçlama firması aramaları ve bütçelerini zorlamadan uygun fiyata ev böcek ilaçlama hizmeti arayışı içinde olmasıdır.

Ev İlaçlama Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Ev ilaçlama fiyatları  Dairenin büyüklüğüne genişliğine göre değişkenlik göstermekle birlikte fiyatlar birbirine yakın aralığa sahiptir.  Çok uygun fiyata haşere ilaçlama yapılması nasıl şüphe uyandırırsa normalden çok yüksek fiyata ilaçlama hizmeti verilmesi insanların mağdur edilmesine ve haksız kazanç elde edilmesine sebebiyet verir.

Dairelerin içlerinde kış mevsimine göre yazın daha çok böcek sorunları yaşanırken meydana çıkan haşere türleri dahada çoğalır.  Ev böcek ilaçlama fiyatları evin veya iş yerinin metrekaresi ve mevcut böcek türü ile yoğunluğuna göre fiyat aralığı değişir.  Tek daire fiyatı ile toplu Daire ilaçlama hizmeti fiyatları arasında ciddi fiyat farkı vardır.

Haşereler ve kemirgenler çeşitli şekilde bu alanlara girer ve çoğalırlar. bildiğiniz gibi böcek ve kemirgenler, karanlık ve sessiz sakin yerleri tercih ederler. Böcek ve kemirgenlerin binanızda sitenizde yaşaması ileride evlerinizin içlerine girecek anlamına gelir. Böcekler evlerimize  nereden gelir diye sorarsanız açık olan kapılardan ve lavabo deliklerinden su içinden  yüzerek alt kattaki daire içine veya üst kattaki daire içine çıkarlar.

İlaçlama Sırasında Evi  Terk Etmeli Miyim?   

Kokusuz İlaçlama yapılırken veya ilaçlama bittikten sonra evden veya iş yerinden ayrılmanız gerekmez. Yalnızca  kokulu  ilaçlama  yapılırsa  ilaçlanan yeri  2 -3  saat  kadar evden  çıkıp  kapalı  tutmanız  gerekiyor. Daha sonra gelip pencereleri açıp 1-2 saat havalandırmanız  gerekir. Havalandırırken siz dışarıda beklemelisiniz. İçeride beklerseniz içeride birikmiş zehirli hava sizi zehirler. Jel İlaçlamada rahatlık var. Detaylar yandaki menülerde üstten 9.sırada jel ilaçlama sayfasını okuyunuz.

Kokulu İlaçlamadan Sonra Ne Yapılır? 

Kokulu böcek ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlanan yer 2-4 saat kapalı kalmalı daha sonra gelip içeriye girip hiç nefes almadan pencereleri açınız. Hava girişini engellememesi için perdeler tüller tamamen kenara çekiniz. Bir iki saat havalandırın İlaçlanan yeri havalandırırken siz dışarıda beklemelisiniz. Nasılsa camlar açık diyerek içeride durursanız içerideki kokulu gazlı ölü hava sizi zehirler.

  Kokulu İlaçlamada Evcil Hayvanları Ne Yapmalıyım?

Kedi ,köpek,Kuş, ilaçlanan alan dışına çıkarılır. Evde iş yerinde akvaryumunuz varsa onuda dışarıya çıkarın. Akvaryum dışarıya çıkartılamayacak kadar büyükse ıslak battaniye veya ıslak havlu ile üzeri hava almayacak şekilde örtülür

İlaçlamadan Sonrası Temizlik 

El yüz ve banyo havluları başınızı koyduğunuz yastık kılıfları 9 Yaşından küçük çocukların tüm giysileri kapalı dolaplarda veya çekmecelerde olsa bile ilaç oraya girer elbiselere nüfuz eder. Tüm üsteki yazılanları yıkamak yerine marketten büyük boy çöp poşeti alıp poşetlere doldurup ağızlarını hava almayacak şekilde bağlarsanız yıkamanıza hiç gerek kalmaz.

Fabrika İlaçlama
+

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama sertifikalı uzmanlarca yapılması gereken oldukça önemli bir iş alanıdır. Amatör ilaçlama her zaman sağlık sorunları oluşturabileceği için olası zehirlenmeleri unutmamak gerekmektedir. İstanbul fabrika ilaçlama servisi olarak üretim alanlarınızın sağlıklı hijyenik ola bilebilmesi için periyodik olarak üretim alanları ilaçlaması yapmaktayız. Fabrika içerisinde genel olarak böcek ve haşerelerin yuvalanabileceği bir çok alan bulunur, bu alanları sistemli olarak sürekli kontrol etmek gerekmektedir.

Böcek, haşere ve kemirgen türleri insanların zaman yaşam alanlarında görülebilen sıkça olarak yaşayan canlılardır. Fabrika gibi üretim yapılan alanlarda hamam böceği, fare, kalorifer böceği, kakalak gibi haşerelere sıkça rastlanmaktadır. fabrika ilaçlama,fabrika İlaçlama şirketleri, İstanbul fabrika ilaçlama, fabrika İlaçlama firmaları Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır.

Fabrika İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olacaksınız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır. Unutmayınız ki hatalı yapılan ilaçlamalar ve ilaç seçimleri çalışanlarınız ve sizin sağlığınızı ciddi ölçüde tehdit etmekle beraber, maddi kayıplara da yol açmaktadır. Fabrika İlaçlama yapılmadan önce mutlaka çok iyi bir araştırma yapmalısınız.

Fabrika İlaçlama Neden Önemlidir?

Çalışanlarınızın işlerini sağlıklı bir ortamda yürütebilmeleri gerekmektedir. Üretilen ürünlerinizi kullanacak olan tüketicilerin sağlıkları için düzenli olarak fabrika ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından izleyen firmamız, kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Ücretsiz olarak müşterilerimize sunduğumuz ve profesyonel personellerimiz tarafından yapılan keşifler neticesinde en uygun ilaçlama yöntemlerini kalıcı ve garantili olarak siz müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm haşere ve kemirgen sorunlarınız ve fabrika İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çare ilaçlama danışma hattımızı arayabilirsiniz. Çalışma alanlarında üreyen haşereler, sağlığınızı tehdit eden canlılardır. Fabrikaların, iş yerlerinin ve çalışma alanlarının temiz olması insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Ancak ne yazık ki çeşitli fabrikalarda birçok böcek türü üreyebilmektedir. Bu böcekler, daha sonra üreyerek çoğalmakta ve fabrikalardaki tüm ürünlere zarar vermektedir.

Bu yüzden kaliteli bir fabrika ilaçlama hizmeti alınmalı ve haşerelerin yok edilmesi gerekmektedir. Fabrikadaki birçok ürüne farklı yollar ile zarar veren canlılar daha sonra insan sağlığına da etki edebilirler. Tüm bunlar hem insanların sağlığını hem de fabrikada üretilen ürünleri korumak amacıyla yapılan haşere ilaçlama uygulamaları ile son bulmaktadır. Fabrika ilaçlama hizmetimiz ile fabrikanızdaki haşerelerden kurtulun.

Böcekler İlaçlama İle Önlenmeli

Fabrika gibi büyük çalışma alanları üretim alanlarının büyük olmaları ve çok sayıda çalışanlarının olmaları nedeniyle hastalık ve virüslerin kolay ve hızlı yayılma alanlarıdır. Fabrika ilaçlama ve fabrika dezenfeksiyonu bu anlamda önem taşımaktadır. Bu alanlara yerleşen fareler ya da böcekler çabuk yayılırlar. Böcek ve fareler bu alanlarda geniş alanlara yayılırlar. Bu nedenle bu tür büyük alanlarda böcek ve kemirgen mücadelesi zordur.

Kesinlikle bireysel yollarla yapılan mücadeleler çözüm getirmez aksine zaman geçtiği için sorunun büyümesine neden olur. Fabrika ilaçlama oldukça önemlidir ve profesyonellik gerektirir. Fabrika ilaçlama da alanın kontrolü oldukça önemlidir. Seçilen ilaçların kesinlikle yasal ilaçlar olması gerekir. İnsan sağlığı üzerinde etkili ilaçlar kullanılmalıdır.

Atasoy ilaçlama şirketi olarak fabrika ilaçlama da mekanı terk etmenize gerek kalmadan çözüm olanakları sağlamaktayız. Teknikerlerimiz tarafından alanınız etüt edilip ona göre bir ilaçlama programı belirlenecektir. İlaçlamalarımız ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta olup rutin böcek ya da fare kontrolleriniz tarafımızdan takip edilmektedir. Fabrika ve işletme ilaçlama çözümleriniz de bizden destek alın.

Ev İlaçlama
+

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama firmaları evde böcek türüne göre değişik ilaçlama teknikleri ve böcek ilaçları kullanarak çözümler üretir. Ev böcek ilaçlama konusunda yeterli deneyim ve donanıma sahip ekipler evdeki böceklerin yok edilmesi açısından en güvenilir ilaçlama servisleri olarak dikkat çeker. İlaçlama firmaları öncelikle ev ilaçlama nasıl yapılır? ev ilaçlama ilaçları nelerdir? çok iyi bilmek ve her türlü tedbiri almak zorundadır.

Ev ilaçlama ciddi bir iştir ve ihmali asla kaldırmaz. İlaçlama öncesi evdeki gıdaların kapatılması, gerekli açık yerlerin kapatılması olası böcek ilacı zehirlenmelerini engeller. Özellikle dumanlama yöntem olarak bilinen ulv ilaçlama için çok dikkat edilmelidir. Haşere ve kemirgenler kış döneminde kapalı ortamlara gizlenir. Yaz aylarında ise ortalığa çıkar ve üreyerek çoğalırlar. Evde böcek ilaçlama esnasında evdeki canlıların zarar görmemesi için açıkta yiyecek ve içecek maddeleri bırakılmamalıdır.

Akvaryum, evcil hayvan, bebek ve yaşlı insanların ilaçtan etkilenmemesi için azami dikkat etmek ve tüm tedbirleri almak şarttır. Spreyli bile olsa yiyeceklerin üzerine ilaç damlaması olası böcek ilacı zehirlenmelerine sebep olabilir. Deneyimli eleman ve bilinçli mücadele ile çok daha kalıcı ve sağlıklı ilaçlama hizmeti verilir. Pire ve tahtakurusu ilaçlama uygulamalarında her bölgeye ilaç uygulanacağı için ilaçlama sonrası ilaç tahrişine maruz kalmamak için temizlik şarttır.

Eve Böcek Girişini Önlemek Şarttır

En fazla haşere görülen mekanların evler olması böceklerin nemli ve sıcak ortamlarda çok daha hızlı çoğalma potansiyeli taşıdığını gösterir. Yeterli barınma imkanı bulması ve yiyecek ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılaması, rutubetin yeterli düzeyde olması evde böcek istilası yaşanmasında önemli bir etkendir. Böceklerin yaşam alanlarından uzak tutulması için önlemler alınarak eve girişlerinin kesilmesi son derece etkili olur.

Bu nedenle ev ilaçlama servisi almak kadar böceklerin evlere giriş yollarında önleyici tedbirlerin alınması haşere şikayetlerini önlemede en önemli tedbirlerdendir. Özellikle bina ortak kullanım alanları ile, bina etrafında çok ciddi böcek popülasyonu görülmektedir. İşte bu nedenle bina çevresi ile bina ortak kullanım alanlarının ilaçlanarak haşerelerin yok edilmesi gerekir. Haşerelerin insanlara doğrudan verdikleri zararlar kadar, sebep oldukları bakteriler hastalık sebebi dir.

Özellikle bazı haşerelerin ciddi tehlike oluşturması böcekleri yok etmek için ev ilaçlama yaptırmayı zorunlu kılmaktadır. Akrep, çıyan, kene, kertenkele gibi tehlikeli haşerelerden kurtulmak için en iyi yöntemler uygulamak gerekir. Çünkü bu tür zararlılar kimi zaman zehirleri ile ölümcül sonuçlara yol açabilmektedir. Kapı altları, kablo kenarları, havalandırma ve ortak kullanım alanlarında gerekli tedbirlerin alınması böcek sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

Evi Kapatmadan İlaçlama Yaptırmak

Evi kapatmadan ilaçlama yaptırmak pek çok insan için hem cazip gelir, hemde daha rahat olduğu için ev hanımlarınca tercih edilmektedir. Kokusuz ilaçlama ve jel böcek ilacı özellikle evinde yaşlı hastası, bebeği, evcil hayvanı olan aileler tarafından yaptırılmaktadır. Tüm böcekler için etkili olmasa bile bazı haşerelerin yok edilmesi için evini kapatmadan kokusuz ilaçlama yaptırıp temizlik yükünden kaçınan müşteriler için oldukça caziptir.

Örneğin evde hamam böceği, karınca şikayeti için kokusuz sıvı ilaçlar ve jel böcek ilaçlama şekli kullanılabilir. Sıvı spreyli kokusuz ilaçlama pek çok haşere için idealdir. Ancak aşırı yoğun böcek şikayeti yaşanan mekanlar ile ilaçlama yaptırılarak önlenememiş mekanda daha etkili böcek ilaçlama zorunlu hale gelebilmektedir. Evi kapatmadan ilaçlama yaptırmak zaman kaybını önler, olası planlarınızı aksatmaz.

Hem sağlıklı hemde pratiktir. Hamam böceği, kalorifer böceği, kara fatma böceği, gümüş böceği, karınca, sinek, karınca fare, benzeri zararlılar ile evi terk etmeden kolayca mücadele edilmektedir. Evde böcek ilaçlama nasıl yapılır? konusu aslında haşere türü ile değişkenlik gösteren bir özellik sergiler. Daire ilaçlama ve evi böceklerden arındırma böcek şikayetlerine bağlı olarak sıvı ve jel haşere ilaçları kullanılarak yapılabilmektedir. Ev ilaçlama fiyatları böceğin türü ve yoğunluğu, uygulanan haşere ilaçları ve mekanın ölçüsüne göre değişen bir fiyatlandırmayı ortaya çıkarır.

En sağlıklı Böcek İlaçlama Hizmeti

Yaşam alanlarından böceklerin sökülüp atılmasında en sağlıklı ilaçlama şekli hiç kuşkusuz jel böcek ilaçlamasıdır. Kokusuz yoktur, evi kapatmanıza sebep olmaz, hazırlık ve temizlik aşamaları olmaz. Ancak jel ilaçlamanın uygulandığı yerler sınırlı ve böcekler ile mücadelede sadece karınca ve hamam böceği çeşitlerine karşı uygulanır. En sağlıklı böcek ilaçlama şekli olmasına karşın uygulama alanları sınırlı olan bu yöntem çoğu böcek sorunlarında işe yaramaz.

Bu durumda daha geniş kullanım alanı olan sıvı kokusuz haşere ilaçlama yöntemi yapılarak çoğu böcek yaşam alanlarından arındırılır. Sadece zor ölen haşereler üzerinde kokusuz ilaçlar etkisiz kalır. 3 ay kalıcı özelliğe sahip ilaçlar haşerelerin imhasında oldukça belirgin kalıcılık sağlar. Haşereler yalama ve sürtünme yolu ile kokusuz ilaçların etkisine maruz kalacağı için kokusuz ilaç uygulanan yerlerin bir hafta kadar silinmemesi gerekir.

Bu nedenle evi terketmeden ilaçlama yaptırmadan önce uzman firmalardan destek almanız gerekir. Profesyonel ilaçlama şirketleri ile görüşerek insan sağlığına zarar vermeden etkili bir böcek ilaçlama yaptırılması gerekir. Ucuz ve etkisiz ilaçlar sorunu ortadan kaldırmayacağı gibi insanların yanlış yöntemlere tevessül ederek ciddi zarar görmelerine sebep olacaktır. Evde kokusuz ilaçlama doğru ilaçlar ve insanlar bilgilendirilerek yapılırsa hiç bir sorun yaşanmaz.

Daire İlaçlama
+

Daire İlaçlama

Daire İlaçlama yaşam alanlarına giren böceklerin yok edilmesi için çok fazla talep edilen bir ilaçlamadır. İlaçlama fiyatı belkide en fazla önem verilen konulardan biri olup, bina ve daire ilaçlaması, ilaçlama türlerinden sıkça yaptırılan biri uygulamadır. Apartman ve daire ilaçlaması çok fazla
yaptırıldığı için doğal olarak insanların ilaçlamadan önce fiyat ve ilaçlama şekilleri hakkında araştırma yapması normaldir.

Ev ilaçlama fiyatları, ve apartman ilaçlama fiyatları insanların direk yaşam alanlarını ilgilendirdiği için yanlış seçim yapmamak adına araştırma yaparak ilaçlama şirketi seçimi yapmak gerekir.İstanbul ilaçlama şirketleri genel olarak Daire ilaçlama Fiyatlarını 150 lira ile 180 lira arası fiyatlara uygulamaktadır. Burada asıl unsur dairelerin metre karesi, kullanılan ilacın cinsi ve kalitesi, yapılacak ilaçların özelliği ve böcek çeşitleri gibi faktörler göz önünde bulundurularak daire ilaçlama fiyatı belirlenmektedir.

İnsanların bilinçli olması fırsatçılara göz yummaması gerekir. Daire ilaçlamadan önce yapılacak ilaçlama çeşidine göre alınması gereken bazı tedbirler mevcuttur. Sadece jel daire ilaçlaması öncesinde her hangi bir hazırlık ve evde ekstra bir düzenlemeye ihtiyaç yoktur. Kokusuz daire ilaçlama daha rahat yapılsın diye koltuklar ve mobilyalar duvardan 5 ile 10 santim kadar öne çekilerek rahat bir ilaçlama yapılmasına zemin hazırlanmalıdır.

Ayrıca mutfak bölgesinde açıkta gıda bırakılmaması ilaçlama yapılacak bölgenin açık olması gerekir. Bu sadece sıvı püskürtme ilaçlama tekniği için geçerli olup, sisleme yöntem ile yapılacak kokusuz ve kokulu ilaçlama öncesi koltuklar üzerleri kapatılmalı, halılar toplanmalı, evde akvaryum, kuş, kedi, köpek gibi canlılar var ise evden çıkarılmalıdır. Mutfakta açık gıdalar poşet ve kavanozlara konularak sıkıca kapatılmalıdır. Daire İlaçlama Fiyatları, gereğinden düşük yapıldığı takdirde kalitesiz ve etkisiz uygulama yapılmış olur.

Daire İlaçlama Neden Önemlidir?

Daire ilaçlama neden önemlidir? kısaca açıklayalım. İnsan yaşamının büyük bölümü apartman ve dairelerde geçmektedir. Özellikle bebekler ve çocuklar zararlı haşerelere karşı en savunmasız gurup olduğu için potansiyel böcek tehdidi yetişkinlerden çok çocuklara yönelik olacaktır. Akrep, kertenkele, çıyan, kırkayak, kene, pire, tahta kurusu, sivrisinek, tatarcık, eşek arısı, mite benzeri zararlı böcekler insan sağlığı açısından tehdit oluşturmaktadır.

Daire ilaçlama fiyatları bu tür zararlıların etkin bir şekilde ilaçlanıp imha edilmesinde büyük önem taşır. Ucuza daire ilaçlama yaptırmak isterken pek çok olumsuzluk yaşamamak için doğru ilaçlama firmaları ile görüşmek gerekir. Ucuz böcek ilaçları ve deneyimsiz ekipler tarafından yapılacak
bilinçsiz böcek ilaçlama hem maddi kayıp yaşanmasına hemde olası zehirlenme ve çeşitli şikayetlere neden olur. Bu nedenle daire ilaçlaması iyice düşünülerek karar verilecek bir iştir.

Atasoy ilaçlama açık alanlar, kapalı alanlar, fabrikalar ve tüm yaşam alanlarında haşere kontrol hizmetleri vermektedir. İnsanların daha huzurlu bir yaşam sürmesi için ruhsatlı haşere ilaçları kullanarak haşere türüne göre değişen özel içerikli böcek ilaçları ile yüksek oranda haşere kontrolü sağlayan bir firmadır. Daire ilaçlama ücretleri bakımından kullandığımız ilaçların kalitesi ve piyasada en iyi ilaçlama hizmetini veren bir ekip olmamıza karşın çok yüksek fiyat vermeden ekonomik daire ilaçlama fiyatları ile ilaçlama yapıyoruz.

İlaçlama şirketleri ucuz fiyata ilaçlama yapmanın yarardan fazla zarar getirdiğini bildikleri için kalitesiz ilaç ve ekipman kullanmaktan kaçınır. Ancak deneyimsiz ve aç gözlü hizmet verenler müşteri memnuniyeti ve garantili ilaçlamadan çok elde edecekleri kazancın hesabını tuttukları için insanları yanlış bilgilendirip sadece işi yapana kadar çeşitli vaatler verip, olası şikayet durumunda değişik bahanelere sarılırlar. Pire ilaçlama gibi uygulamalar zor ve zahmetlidir bu nedenle ucuz daire ilaçlama yapılamaz.