Hakkımızda

Hakkımızda

Atasoy ilaçlama daima ilaçlamada birinci sınıf ürün ve ekipmanlar kullanır. Hakkımızda bilgi edinmek için kısa bir bilgilendirme yerinde olacaktır.

Vizyonumuz

İlaçlama sektöründe tanınan,dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer ilaçlama firmaları tarafından örnek alınan profesyonel bir ekip olmak. İstanbul genelinde tüm müşterilerimize en yüksek kalitede haşere kontrol hizmeti veren, insanların kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlıklı çözümleri sunmak asıl hedefimizdir.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşterilere yüksek kalitede ilaçlama hizmeti sunmak için en yeni ekipmanlar kullanmaktayız. Böcek ilaçlama sektöründe insanların sorunlarına köklü çözümler sunarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde bilinçli olarak çalışmasını sağlamak birinci önceliktir.

Kalite Hedeflerimiz

 1. Herkese eşit ve profesyonel yaklaşımla yüksek kalitede ilaçlama hizmeti sunmak.
 2. İlaçlama sektöründe güvenli bir yer edinmek.
 3. Uluslar arası standartlarda sağlıklı ilaçlama servisi vermek.
 4. Hizmet verdiğimiz tüm insanlara ekonomik ve sağlıklı yüksek yaşam kalitesi içinde yaşam sürecekleri hijyenik konutlar sağlamak.
 5. Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ilkesi ile hareket etmek.
Değerlerimiz
 1. Güvenilir ve yüksek çözüme odaklanmak
 2. Hakkaniyetli bir sağlıklı ilaçlama hizmeti
 3. Yeniliklere açıklık ve üstün performans
 4. En iyiye odaklanıp etik kurallara bağlılık
 5. Müşteri ve çalışan haklarına saygılı
 6. Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir ilaçlama hizmet sunumu

Böcek ilaçlama sektöründe daima aranılan bir ekip olmak için çaba gösteriyoruz. Doğru ve kaliteli hizmet asla vaz geçmeyeceğimiz bir önceliktir.