Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama sıvı kokulu ya da sıvı kokusuz olarak yapılan bir işlem değildir. Böcek ilaçlama ve fare için kullanılan ilaçlar mekandaki fare yoğunluğu ile ilişkilidir. Fare kemirici bir canlıdır. Fareler oldukça tehlikelidirler. Yaşadığımız alanların kabusudurlar. Fareler gezindikleri alanlardaki tüm mikropları bünyelerine alırlar ve dışkılarıyla mikropları bırakırlar. Fare kemirgeni oldukça tehlikelidir.

Fiziksel olarak yaşadığımız tüm alanlara zarar verirler. Kabloları kemirirler, gıdalarımıza zarar verirler. Fareler kemiksiz bir yapıya sahip oldukları için küçük alanlardan dahi geçerler. Fareler özelikle çatı, bodrum, merdiven boşluğu, gıda yerleri gibi alanlarda daha çok bulunurlar. Farelerin koku alma duyusu oldukça gelişmiştir bu nedenle fareler gıda ve yiyeceklerin kokularını çok uzak noktalardan alabilirler.

Örneğin; çatı kısmında evimizdeki yiyeceklerin kokusunu alarak yaşadığımız alanlara girebilirler. Fare kemirgeni de aynen insanlar gibi doğurarak çoğalır. Dişi bir fare 10 adet fare doğurabilir. Fareler yıl içerisinde 9 ya da 10 kez üreme yapabilirler. Fare kemirgeni kendi içerisinde fiziksel özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Çatı faresi, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi en belirgin ve en çok görülenleridir.

Fareler İle Mücadele

Fareler özellikle tahıl ardiyeleri ile fırın gibi tüketecekleri gıdaların fazlaca oldukları yerlerde sıklıkla görülen kemirgenlerdendir. Genel olarak pis ortamlardan aldıkları bakterileri tüketim maddelerine taşıyarak sağlık problemi yaratırlar. Hem temas yoluyla hem salya yoluyla bu riski oluştururlarken en sağlıklı korunma yöntemi ise ilaçlama şirketi yardımı almaktır.

Özellikle evde fare görülmesi insanlarda ciddi tedirginliklere yol açabilmektedir. Farenin insanların yumuşak dokulu bölgelerinde kemirme yaptığı da bilinmektedir. Bu durumda ise çok ciddi riskler alınmış olacaktır. Geçici ilaçlama yöntemleri ile fare ile mücadele etmek çok kalıcı bir çözüm üretmeyecektir.

Bu konuda kişilerin kendileri fareleri yok etme mücadelesine girdiği sıklıkla karşılaşılsa da ilaçlama firması tarafından yapılmadığında kısa sürede tekrar karşılaşılmaktadır. Fareler ile mücadele de İstanbul’un tüm ilçelerinde günün her saatinde hizmet kapsamındadır. Atasoy ilaçlama  uzman personeli ile her türlü ilaçlama işlemlerinde en sağlıklı yöntemler ve en uygun fiyatlar önermektedir.

Bireysel yöntemlerle fare zehirleme yöntemine giderek hem zamanınızdan hem de paranızdan olmayın. En garantili çözümlerle fare ilaçlama firması olarak bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin. Tamamen ruhsatlı ve endüstriyel ekipmanlarla mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışmaktayız.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Evde fare görülmesi durumunda çocuklarımızın ve özellikle ev hanımlarının yaşadığı tedirginlik birçok filme dahi konu olmuştur. Nedeni ise farelerin akla gelebilecek en pis ortamlarda yaşıyor olmalarıdır. Ayrıca uyuyan insanların yumuşak dokularını kemirdikleri ve hissetmelerini engellemek amaçlı olarak da nefesleri ile o bölgeyi uyuşturdukları bilinmektedir.

Ayrıca gıda maddelerine olan temasları nedeniyle de ciddi sağlık zararlısı olarak görülmeleri de fare zehirleme isteklerini tetikleme nedenlerindendir. Ancak öyle marketlerden aldığımız sıradan fare zehiri ile yapılacak olan işlem sadece birkaç fareyi yok ederken asıl olan problemi asla ortadan kaldırmayacaktır.

Bu aşamada en ciddi destekçiler ise fare zehirleme firmaları olarak karşımıza çıkmaktadır.  Bu tür iş yerleri fare ilaçlama konusunda geniş bilgiye sahiptirler. Fare ilaçlama yöntemleri genel olarak yem türü ilaçlarla yapılacaktır ancak ne tür bir yem ilaç kullanılacağına fare ilaçlama şirketi çalışanları net karar verebilirler.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren bu fare ilaçlama servisi kullandığı teknikler ile çevrede görülen tüm fareleri yok ederken uzun süre de bir daha bölgeye yaklaşmalarına engel olacaktır. Yasal gereklilikleri de yerine getiren firma bir telefon araması ile başlayan profesyonel hizmetini mutlak memnuniyet ile sonlandırmaktadır.

Fare İlaçlama Fiyatları

Farelerle mücadele ederken en çok dikkat edilmesi gereken unsur diğer canlıların ve ortamda mevcut ve tüketilme ihtimali olan gıdaların da zehirlenmemesidir. Bilinmelidir ki fare zehirlemesi yaparken diğer canlıları zehirlemek gibi ciddi bir risk de vardır. Bu nedenle de kendi başımıza fare ilaçlama yapmak yerine yapacağımız küçük bir araştırma ile fare ilaçlama şirketi desteği almak en doğru yol olacaktır.

Fare türleri düşünüldüğünde her bir tür için farklı ilaçlama yönteminin gerekebileceğini unutmamak gerekmektedir. O zaman öncelikle fare ilaçlama fiyatları yerine doğru ilaçlama şirketi konusunda araştırma yapmak gerekecektir. Bu yöntem uygulanacak olursa sadece gözlemlenen farelerden değil peşindeki tüm farelerden uzun süreli kurtulma sağlanır.

Ama dediğimiz gibi bunun olması için fare ilaçlama servisleri desteği almadan bu olamaz. Fare ilaçlama fiyatları uygulanacak olan işleme bağlı olarak değişkenlikler gösterebilir. Ancak ucuz fare ilaçlama yalanlarına aldanmanız durumda kısa sürede aynı sorunla yeniden karşılaşacağınız gibi sağlığınızı da riske etmiş olacaksınız.

Bu nedenledir ki araştırılması gereken ucuz değil en cazip fiyatlarla en doğru fare ilaçlama yapan işletmeyi seçmektir. Tamamen profesyonel ekipleri ile mutlak çözümler sunan fare ilaçlama servisi günün her anında hizmet verme ayrıcalığı ile de tercih edilmektedir. Atasoy ilaçlama daima en etkili çözümleri sunar.

Fare Mücadelesi Bireysel Çözüm Sunmaz

Özellikle havaların ısınmaya başladığı şu dönemlerde hayatımızın kabusu haline gelen kemirgenlerin ve haşerelerin yeniden izlerini görmeye başladık. Özellikle de fareler hem tahıllarımızı riske etmektedir hem de sağlık tehlikesi yaymaktadırlar. Ancak ve ancak fare ilaçlama firmaları tarafından tamamen çözülmesi mümkün olan bu illet bireysel yöntemlerle asla sonlandırılamayacaktır.

Çünkü fare zehirleme işlemi öyle sıradan her yerde satılan ilaçlama ile yapılırsa zehri de kendimize zarar verebilecek ortamlara taşınmasına müsaade etmiş oluruz. Bu sebepledir ki en sağlıklı yöntemin bir fare ilaçlama şirketi desteği almak gerekir diyoruz. Ayrıca ister evde fare sorunu olsun ister iş yerinde fare sorunu olsun hangi ortamda olursa olsun mücadele uzman ellerce ve profesyonel yöntemlerle olmalıdır.

Farelere sadece kemirerek zarar vermezler. Aynı zamanda da temas ettikleri yerlerde mikrop oluşumuna veya bakteri taşımasıyla da riskli canlılardır. Veba gibi çok ciddi hastalıklara neden olduğu da bilinmektedir. Fare zehirleme yapacak olan işletme ruhsatlı ve yasal yükümlülüklerini yerine getiriş bir işletme olmalıdır.

Ekibimiz fare görülen bölgede yapılacak analiz ile en doğru fare ilaçlama hizmeti sunan işletme, bilinen yöntemlerden farklı olarak en sağlıklı ve en garantili kurtuluş sunmaktadır. Ayrıca da fare ilaçlama konusunda en ekonomik çözümleri sunarak da mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Fare İnsanı Isırır Mı?

Fareler genel olarak en ciddi sağlık problemlerine sebebiyet verebilecekleri gibi aynı zamanda insanların yumuşak dokulu bölgelerini kemirebildikleri de biliniyor. Fare ilaçlama servisi yardımı olmadan bu illetten kurtulmak ise çok mümkün değildir.

Farelerin Görüldüğü Bölgeler

Fareler türüne göre farklı bölgelerde yaşamlarını sürdürseler de bizlerin daha çok bildiği evde fare türleridir. Bu türler genel olarak tahıl ve diğer gıda ürünlerinin olduğu bölgeler de çokça bulunurlar.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Farelerle mücadele ederken yapılan en büyük hatalardan birisi sıradan fare zehirleme yöntemleridir. Bu şekilde yapılacak olan bir fare ilaçlama yönteminde hem mutlak çözümler üretilemeyecek hem de zarar verme riski doğacaktır. Nasıl derseniz, zaten mikrop yayan bir kemirgen olan fareler her dokunduğu yere hastalık bulaştırır.

Özellikle de insanların tüketim maddelerine. Yapılan fare ilaçlama doğru olmaz ise bu aşamada tüketilen maddelere de ilaç taşınım sağlanmış olacaktır. Tabi ki doğru bir yöntem de vardır. Burada alınabilecek en mantıklı karar ise fare ilaçlama şirketleri ile anlaşmak gerekmektedir. Çünkü bu tür firmalar aldıkları eğitim ile hangi tür kemirgende hangi ilaçlama uygulanır iyi bilirler.

Sıradan yöntemlerle değil tamamen teknolojik ekipmanlarla çalışırlar. Fare ilaçlama servisleri arasında farklılığımızı en belirgin olarak gösteren unsur ise en cazip fiyatlarla en doğru fare ilaçlama işlemi gerçekleştirmemizdir. Üstelik de 7/24 ve İstanbul’un her noktası ve çevre vilayetlerde. Atasoy İlaçlama olarak garantili fare ilaçlama firması olarak işlem yapmaktayız.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı fare ilaçları ve yasal standartlara uyumlu teknolojik ekipmanları kullanarak en doğru ilaçlama yöntemini uyguluyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ile en doğru fare ilaçlama yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçerek evde fare veya iş yerinde fare şikayetlerine son vermeniz mümkündür.